شیرینی فروشی آگهی می پذیرد

شیرینی فروشی آگهی می پذیرد

شیرینی فروشی در یک نگاه:

سایت شیرینی فروشی از سال 1392 آغاز به کار کرده و فعال است و بازدید کننده های زیادی را جذب نموده است. سایت اصلی و سایتهای زیر مجموعه دائما به روز رسانی می شوند و مطالب جدید ترجمه و گردآوری شده و روی آنها بارگذاری می شود. سایت شیرینی فروشی فوق العاده جذاب و زیبا طراحی شده طوری که در تلفن همراه، تبلت و لپ تاپ و در سایزهای مختلف نمایش، به خوبی و زیبا نمایش داده می شود. تنوع عکس و محتوای آموزشی در سایت بالاست و بینده زیادی به خود جذب می کند. مجموعه سایتهای شیرینی فروشی شامل چهار سایت زیر مجموعه ( آموزش پخت ) و یک سایت اصلی ( معرفی محصول و عکس و نمایشگاه) است.

تعرفه و مکان های تبلیغات در شیرینی فروشی:

* معرفی محصولات و خدمات در قالب یک مطلب (پست ثابت) – کد 1

این مکان تبلیغاتی به عنوان یک پست ثابت در ستون اصلی سایت قرار می گیرد.

 

* معرفی محصولات و خدمات در قالب یک متن – کد 2

این گونه تبلیغات که چند سالی است فراگیر شده است به صورت ساده به تبلیغات کالا و خدمات می پردازد، این جایگاه تبلیغاتی در تمامی صفحات سایت به نمایش در می آید و از لحاظ اقتصادی گزینه مناسب و به صرفه ای جهت تبلیغات می باشد.

توضیحات:
– مناسب برای معرفی محصول/خدمات با هزینه کم
– محتوی تبلیغ نهایتاً 4 نیم خط به صورت زیر می باشد:
عنوان سایت/کسب و کار
توضیح مختصر
نشانی سایت
– لینک به صورت No-Follow خواهد بود.

 

* معرفی محصولات و خدمات در قالب یک لینک ( در لینکدونی ) – کد 3

در این نوع، لینک مورد نظر شما در بخش لینکدونی قرار داده می شود.

 

* معرفی محصولات و خدمات در قالب یک عکس – کد 4

عکس یا بنر مورد نظر شما ( یا از قبل آماده کرده اید یا تیم تولید محتوای دیجیتال شیرینی فروشی این کار را انجام می دهد ) در بخش های مشخص سایت قرار داده شده و به لینک مورد نظر شما متصل می شود.

 

* معرفی محصولات و خدمات در قالب یک متن یا لوگو در فیلم – کد 5

در بخش فیلم های آموزشی، کانال آپارات شیرینی فروشی فعال است. فیلم های آموزشی در تیم تولید محتوا تهیه و تنظیم و ترجمه می شود و در کانال آپارات و در بخش تلویزیون سایت نیز قرار داده می شود. این کانال، بیش از 100 هزار بازیدید دارد و مکان بسیار مناسبی برای نمایش تبلیغات شماست.

 

* معرفی محصولات و خدمات در قالب یک صفحه مجزا – کد 6

در روش صفحه مجزا، در سایت صفحه ای تولید می شود و محتوای شما روی آن قرار داده می گیرد که معرفی کسب و کار شماست و به صورت دایمی یا موقت ( بنا بر درخواست شما ) روی سایت قرار می گیرد و در صفحه اول لینک آن قرار داده می شود.

 

* تبادل لینک – کد 7

در روش تبادل، می توان با سایت های متفاوت تبادل لینک کرد. لینک آن سایت در سایت شیرینی فروشی قرار داده می شود و آن سایت نیز لینک شیرینی فروشی را در سایتش قرار می دهد. ( در مکان های یکسان )

 

* اسپانسری – کد 8

روش آخر به این صورت است که شمای گرامی، به صورت شش ماهه یا سالانه کل سایت را اسپانسر می شوید و فقط تبلیغ شما در سایت قرار می گیرد و در زمان اتمام قرارداد، مدیریت سایت می تواند تبلیغ شما را برداشته و تبلیغ دیگران را روی سایت قرار دهد.

 

شرایط و تعهدات:

– آگهی دهنده در قبال محتوای تبلیغ خود کاملاً مسئول بوده و چنانچه منجر به ضرر و زیان و یا شکایت از جانب کاربران به واسطه خدمات نا مطلوب تبلیغ شده در سایت شود، شیرینی فروشی مختار است تا پاسخگویی آگهی دهنده نمایش تبلیغ را به صورت معلق در آورد.
– در طول دوره تبلیغ آگهی دهنده حق تغییر محتوای صفحه لینک داده شده به گونه ایی که متفاوت با آنچه در شروع دوره تبلیغ خود باشد را ندارد.
– از درج کد تبلیغاتی، Iframe و به صورت کلی آگهی با محتوایی خارج از سایت معذور هستیم.
– در صورت قطع سرویس دهی شیرینی فروشی (Down Time) به میزان قطع بودن به دوره تبلیغ آگهی دهنده اضافه خواهد شد.
– هزینه تبلیغات دوره ایی به صورت کامل در ابتدا دوره دریافت می شود.
– لینک درج شده در کلیه جایگاه های تبلیغاتی به صورت No-Follow می باشد و حتی با پرداخت وجه اضافی هم امکان درج لینک Follow مقدور نیست.
– امکان درج تبلیغات با فرمت فلش (Swf) به دلیل استفاده بالا از منابع سخت افزاری سیستم بازدیدکنندگان و ایجاد کندی روی صفحه مقدور نیست.

 

روال سفارش تبلیغات:

1- ارسال نشانی سایتی که  قصد تبلیغ آن را دارید به همراه کد جایگاه تبلیغاتی مد نظر به نشانی:
[email protected]
جهت بررسی اولیه توسط مدیر تبلیغات

2- بررسی و پاسخ به ایمیل شما
3- واریز وجه به حساب سایت
4- ارسال اطلاعات مربوط به تبلیغ (متن/بنر + لینک) همراه با مشخصات وجه واریزی
5- درج تبلیغ شما در سایت (نهایتاً تا 48 ساعت بعد)

جهت سفارش تماس حاصل فرمایید.